Колір Ночі - Цей добрий світ
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Колір Ночі – Цей добрий світ (Альбом)

Друзі, сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитись із черговою новинкою від українських музикантів – свіжим альбомом гурту «Колір Ночі» під назвою «Цей добрий світ». Колектив, який було засновано у 2010 році у місті Ржищев, наразі працює здебільшого у Києві та має у своєму творчому доробку декілька демо-альбомів і два повноцінних релізи – платівку «Воїни волі» та вже згаданий long-play «Цей добрий світ».

Новий альбом досить відрізняється від попередніх релізів «Кольору Ночі», та представляє собою більш сталий та дорослий продукт, хоча і створений у характерному для гурту музичному напрямку. Учасники колективу характеризують свій жанр як соціальний рок, тематика якого торкається сучасної ситуації в Україні, а також різноманітних історичних подій. У новопредставленому альбомі «Цей добрий світ» присутні історичні пісні (як народна пісня «Чорна рілля»), містичні композиції («Рада мерців» на слова українського письменника-фантаста О. Бердника і музику С. Солоного), та пісні, які є результатом співпраці гурту із сучасними поетами: Златою-Зоряною Паламарчук («Зорі небу дам») та Тарасом Ковальчуком («Хрест на спині»).

Цікаво, що хоча титульна однойменна композиція альбому «Цей добрий світ» і є однією з найстарших у репертуарі гурту, її текст сьогодні є більш ніж актуальним. Є на платівці ще одна, майже пророча пісня – композиція «Два шляхи», яка була написана напередодні подій у Криму. Слухайте, аналізуйте та проводьте власні паралелі.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *