Колір Ночі – Стяг
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Колір Ночі – Стяг (Сингл)

Свіжа пісня під назвою «Стяг» – новий офіційний сингл рок-гурту «Колір Ночі», що увійде до майбутнього третього студійного альбому колективу, робота над яким триває. Запис композиції відбувався на столичній студії Soncesvit під керівництвом її засновника, колишнього бандуриста гурту «Тінь Сонця», автора проекту «Сонцесвіт» та продюсера формації Cheeky Cats, Івана Лузана (запис, зведення та мастеринг).

«Пісня «Стяг» з’явилася на світ дуже швидко, адже написав я її всього-на-всього за якихось там півгодини. Головна ідея композиції полягає у заклику завжди мати світло всередині, бути володарями свого особистого сонця. Яскравий палаючий вогонь завжди утворював рух – люди з давніх давен прямували йому назустріч. Ось і наша нова композиція присвячена саме цьому натхненному світлу, що здатне зцілювати і давати сили», – розповів «Нотаткам» автор слів і музики свіжого треку, а заразом і лідер гурту «Колір Ночі» Михайло Бойко.

Додамо, що «Стяг» став першим, але далеко не останнім передвісником майбутньої платівки, адже музиканти обіцяють через деякий час порадувати слухачів ще декількома наступними синглами, а згодом й усім повноформатним альбомом, назва якого поки що не відома.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. HarshWInter says:

    “Stäg” charges with warrior spirit, though vocal is not as good as it could be.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *