Колір – Диявол
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Колір – Диявол (Сингл)

Одесити з інді-гурту «Колір» презентують свій новий сингл «Диявол», в основу якого покладено вірш яскравого представника сучасної української літератури, Сергія Жадана. І це, до речі, не перша робота колективу, створена у присвяті відомому письменнику і поету, адже раніше меломани вже мали можливість ознайомитися з їхнім твором «Пливи, рибо, пливи».

Запис нового синглу проходив на місцевій одеській студії Dark Blue Records, а його зведенням та мастерингом займався Андрій Мухамет.

За словами фронтвумен гурту Людмили Коллер, двічі, майже випадково, поетична збірка Жадана опинялася на репетиційній базі команди, і обидва рази це знаменувало народження нової композиції. «Все починається зі слів «потрібно творити новий матеріал». Джемити без тексту можливо, а от щоб з джему виникла повноцінна пісня – ні. Я почала гортати сторінки і натрапила на «Диявола». У ньому є все, він про мужність і слабкість одночасно, про терпіння та спокусу, в ньому присутня сила і пульсує життя. Всім нам сподобався цей вірш, а далі закрутився натхненний робочий процес, який тривав близько тижня. Звісно, то було аж ніяк не остаточне звучання композиції – для досягнення фінального варіанту ми дуже довго працювали над аранжуванням, напевно це було саме довготривале накопичення матеріалу за всю історію гурту. Дванадцять різних людей доклали зусиль, щоб сьогодні «Диявола» міг чути кожен», – розповіла «Нотаткам» виконавиця.

«Зробили! Рекомендую слухати «Диявола» у навушниках, це додає неймовірної атмосфери. Також у цій роботі я вперше спробувала себе в якості ілюстраторки та намалювала таку картинку до синглу. Як вам?» – запитує підписників у Фейсбук клавішниця гурту «Колір» Анна Провозін.

Щодо самого Сергія Жадана, то поки що його реакція на новинку не відома, але вокалістка Людмила (вона ж Люсі), обіцяла обов’язково поділитися з митцем чудовою новиною про те, що пісня, нарешті, у мережі.

Українська музика: Колір – Диявол

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Анастасия says:

    Очень крутая песня! Спасибо Колиру за творчество!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *