Микола Тимощук – Відпусти Мене
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Микола Тимощук – Відпусти Мене (Сингл)

Луцький музикант Микола Тимощук, він же Колік, якого багато хто знає у якості колишнього (принаймні на даний момент) гітариста гурту «Фіолет», випустив у світ свій новий авторський сингл під назвою «Відпусти мене». Сама пісня була написана ще взимку 2014 і от, нарешті, з’явилися час та можливість записати і презентувати трек слухачам.

Такий тривалий період роботи над твором перш за все пов’язаний із переїздами Миколи спочатку на іншу квартиру, а згодом і взагалі до іншої країни. За словами музиканта, це був період справжніх випробувань новою країною, новою роботою, новими людьми, тощо. І от, трохи освоївшись у сусідній Польщі, у Коліка з’явилося багато ідей, часу та бажання знову щось грати, записувати і творити, результатом чого стала згадана композиція «Відпусти мене».

Свого часу за допомоги цієї пісні Микола Тимощук прагнув попрохати вибачення в однієї дуже дорогої йому людини, якій завдав болю. А зараз, через два довгих роки, це особисте послання музиканта йому допомогли повноцінно дооформити та записати клавішник «Фіолету» Петро Свіст спільно із майстром звукозапису Романом Сорокою.

Як зазначив Колік, останнім часом він працює над музикою лише тоді, коли має натхнення, не плануючи комерціалізувати свій продукт. Наразі він має ще декілька практично готових пісень, які потребують доопрацювання, потроху освоює клавішні, та перевіз з України практично всі свої музичні девайси, тож нові музичні релізи від Миколи Тимощука не мають змусити довго очікувати себе.

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *