KOLA – Зомбі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KOLA – Зомбі (Кліп)

Молода поп-виконавиця Анастасія Прудіус, більш знана на псевдо KOLA, оприлюднила свій дебютний відеокліп на пісню «Зомбі», який, за допомогою образів, танців, ритму та інших деталей, мав змалювати народження сценічного імені виконавиці. Зазначимо, що поціновувачі сучасної української музики можуть згадати Анастасію за участю у вокальному шоу «Голос Країни» та минулорічному Національному відборі до Євробачення.

«Пісня «Зомбі» особлива! Це перший сингл проекту «Кола». Я дуже щаслива, що нам вдалося з моїм саунд-продюсером Teejay (Вадим Алхутов) написати таку неймовірну пісню. Ми її створювали декілька днів, слова, як і музика, з’явилися дуже швидко, мені здається це неймовірно вдала робота, яка вже рік надихає багатьох людей. Її ідея – кохати, бути щирими і радіти кожному дню», – коментує для «Нотаток» KOLA.

Режисером новинки виступила молода спеціалістка Христина Зінчук. «Христина Зінчук – молодий режисер, це було ризиковано, але вона дуже талановита і я вірю в її яскраве майбутнє, вона підтримувала мене перед кліпом і під час зйомок, я була впевнена, що все буде круто! Гадаю, що новачкам потрібно давати можливість проявити себе, з цього може вийти щось цікаве. І доказ цьому – відгуки людей. Приємних коментарів було дуже багато насправді, говорили, що дуже стильно, емоційно, сексуально, гарно, по-новому і щиро. А от самий суворий коментар був від мене, самій собі. Я хочу гарного, витонченого смаку у всьому, віддачу на 100 відсотків. До речі, коли я прагну від когось щось і бачу, що це не виходить по будь-яким причинам, я починаю робити це сама, в мене є особливий дар… Я дуже швидко вчуся і схоплюю на льоту. Я дуже вдячна за нього», – додає про кліп «Зомбі» співачка.

Вона також зауважила, що збирається і надалі приємно дивувати меломанів, а зробити це знову KOLA зможе вже у найближчій час, адже наразі до прем’єри готується ще один авторський сингл проекту. Слідкуйте за новинами!

KOLA – Зомбі

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. KOLA says:

    Друзі! Дякую за статтю) круто! Але моє ім’я сценічне не подвійне, я просто KOLA, в цьому і є суть псевдоніму, який я обрала) а моє ім’я та прізвище – це для повсякденного життя) ?❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *