KOLA - Цілуй
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KOLA – Цілуй (Кліп)

У своїй новій композиції «Цілуй» співачка Kola продовжує транслювати романтизм через музику. «Цілуй» є відображенням почуттів, пов’язаних із пошуками самовираження, істинної любові та свободи.

Слова: Іван Клименко та Kola.

Дана пісня виражає велику та міцну пристрасть головної героїні до коханої особи. За сюжетом, дівчина розуміє, що їй не потрібні різні матеріальні багатства, адже їй доречніші теплі моменти, які вони ділять разом, та особливі спільні речі. Як то, наприклад, записка з ніжними словами, яку Kola тримає у руці.

Робота «Цілуй» також висловлює хвилююче бажання виконавиці не втрачати свого коханого. Вона просить його знайти її, коли вона зникне або впаде, обійняти, зігріти холодні вуста і допомогти піднятися. Kola також прохає коханого обіймати її, навіть коли вони знаходяться на відстані.

KOLA - Цілуй

У тексті пісні «Цілуй» можна помітити декілька прихованих сенсів. По-перше, прослідковується протиставлення матеріальних речей та духовних, і розуміння, що справжня любов не потребує цінних подарунків. Kola постійно повторює, що їй не потрібна вулиця, небо чи планета, але в той же час вона хоче, щоб її обіймали, цілували і знаходили, коли вона зникне.

По-друге, слова пісні виражають бажання авторки бути прийнятою зі всіма її недоліками. Вона просить коханого обійняти її, навіть якщо її волосся не розчесане і вона замучена.

Також можна бачити сюжетну аналогію, де різні елементи вірша (вулиця, небо, планета, крила) стають символами любові і залежності від коханого. Він фактично стає для героїні цілим всесвітом і володарем долі.

Режисурою кліпу займався Олександр Гірченко. «Це про непомічання краси довкола, це про намагання своїми зусиллями змусити інших відкрити очі, навіть якщо вони цього не просили», – коментує він.

KOLA – Цілуй
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *