KOLA – Прохана гостя
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KOLA – Прохана гостя (Лірик відео)

Співачка KOLA (вона ж Анастасія Прудіус) презентувала нову роботу під назвою «Прохана гостя». За словами дівчини, вона стала абсолютно новою сторінкою її музичної біографії.

Цим треком виконавиця прагне донести загалу твердження про те, що досить боятися і сумніватися, треба просто діяти.

«Для мене це є ІНТРО в моє нове музичне життя! Я чекала цього дня і дуже хвилююсь насправді. Це початок нової музичної сторінки, яка буде дуже щаслива та успішна, зараз як ніколи я потребую вашої підтримки, бо без вас, без ваших слів, почуттів це буде просто неможливо! Цієї осені вас чекає багато прем‘єр від мене та нашої дружньої команди і вже дуже сильно хочу, щоб ви почули мої нові неймовірні пісні. Співаючи це, я сама собі кажу: «Настя, нічого не бійся, давай, просто роби впевнено те що вмієш найкраще з усього». Всі хто почує мій голос та посил, я хочу щоб ви ніколи не боялися себе, труднощів, щоб ваша віра в себе та мрію були непохитними! Я вас обіймаю, сьогодні неймовірно щасливий день для мене.

Якщо вам зайшло і ви хотіли б підтримати мене – залиште свій коментар, комплімент в YouTube під моїм відео. І повірте, це не буде даремно або просто так, вам ця енергія повернеться позитивом в два рази більше ! Дякую за активність, ми повинні з вами не зупинятися! Люблю», – коментує новинку «Прохана гостя» KOLA.

KOLA – Прохана гостя
Слухати чи придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *