KOLA - Під крилом
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KOLA – Під крилом (Кліп)

Співачка KOLA продемонструвала власне місце сили у новій роботі «Під крилом».

У «ліричної душі» KOLA нещодавно відбулася презентація композиції «Під крилом» та чуттєвого відео до неї, яке зняли поблизу моря – у місці сили виконавиці.

Пісня розповідає слухачу про важливість коханої людини та захисту, який вона дарує. У ній виражено емоційне становлення Анастасії та її почуття, що наповнюють душу радістю.

KOLA - Під крилом

KOLA: «Заховай мене Під Крило… Я думаю, що цей вислів усі ми хотіли би сьогодні сказати своїм коханим. Із дати виходу моєї роботи «Чи Разом» минув уже цілий рік, який був дуже насиченим, складним, сміливим, сумним та в той самий час і радісним, адже його буквально по вінця було наповнено подіями та кропіткою працею. Дуже символічним є те, що кліп до композиції «Під Крилом» ми також зняли поблизу моря і також із другої спроби. Море наділене потужною силою та енергією, і, на мою думку, воно охоче ділиться ними з людьми. Мені от теж шматочок подарувало, це було мені надзвичайно необхідно.

Вірю в кожного з нас, у те, що кожна людина має могутні теплі крила, під якими ми можемо ховати один одного, підтримувати та закривати добром!»

Слова: KOLA, Ваньок Клименко, Катерина Медведєва. Мелодія: KOLA. Аранжування та зведення: Storm.

KOLA – Під крилом
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *