KOLA – НЛО
Матеріали, Популярна музика, Релізи

KOLA – НЛО (Сингл)

Молода співачка KOLA (вона ж Анастасія Прудіус) поділилася з поціновувачами нової української музики своїм свіжим «позаземним» треком під назвою «НЛО».

«Це класна пісня, я люблю її, дуже рада, що мій шлях цікавий, і кожен раз коли я щось створюю, я розумію, що це ще один крок до моєї великої мрії! А мрія моя – ніколи не припиняти свій шлях і завжди любити те, чим я займаюся, з таким самим завзяттям як зараз робити свої маленькі історії, які вже виростають у великі. Сподіваюсь, вони назавжди залишаться не тільки в YouTube, але і в серцях людей», – каже про трек «НЛО» KOLA.

Зауважимо, що трек вже зараз є доступним на всіх музичних майданчиках, а нещодавно також у всіх охочих з’явилась можливість поставити цей сингл замість гудків. Деталі за посиланням

Окрім самого треку, у мережі також з’явилося mood video до нього, яке створив Dima Gabbanin. «Діма – це надзвичайна людина, він вміє робити практично все і може навчитися всьому, я щиро вірю, що у нас яскраве майбутнє. Разом ми сила!» – додає виконавиця.

KOLA – НЛО
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *