KOLA - Музичний щоденник. Частина 1
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

KOLA – Музичний щоденник. Частина 1 (EP)

До вашої уваги новий міні-альбом співачки KOLA, що отримав назву «Музичний щоденник. Частина №1» та вмістив у собі п’ять авторських композицій.

KOLA: «Українська музика буде лунати попри все! Нажаль сьогодні ворог у черговий раз показав свою пику. Я довго чекала на вихід цього альбому і довго створювала його…настрою немає, але все одно продовжуємо робити те, що маємо!

Кожна пісня в тій чи іншій мірі є про мене, про емоції, які я пережила, або про емоції людей, які я дуже чітко відчула… Сподіваюсь, що пісні стануть вам близькими, будуть надихати та лікувати, бо кожна з них створювалася на одному диханні та від душі.

KOLA - Музичний щоденник. Частина 1

На одну з пісень ми зняли відео, де ви зможете побачити як сильно змінюється світ людини, коли в ньому з’являється щире кохання…

Запрошую у свій музичний світ, мій музичний щоденник, який я пишу по життю… Далі буде».

KOLA – Музичний щоденник. Частина 1
Музичні платформи


Що стосується згаданого Колою відео, то його було знято до титульного треку «Лину». Над відео працювали Діма Габбанін, Саша Багазій та Orpheus Kid. У пісні йдеться про закоханість, а точніше про кохання, якого не шукаєш, а воно падає на тебе, наче сніг на голову, про кохання, яке відкриває у людині її найпрекрасніші риси, про світле та тепле почуття, необхідне кожному з нас.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *