KOLA - Листопад
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KOLA – Листопад (Відео)

Співачка KOLA поділилася осінньою, теплою, але трохи сумною піснею «Листопад», де йдеться про закінчення відносин, про стан, який переживала кожна людина.

Листопад є таким особливим періодом, коли нам інколи навіть подобається бути сумними, побути трохи на самоті… Так склалося в житті авторки, що саме у цей час закінчилися декілька її серйозних відносин, тому вона і вирішила вкласти свої особисті емоції у цю практично автобіографічну пісню. Падаюче осіннє листя тут символізує завершення життєвого етапу, що з часом перетворюється лише на спогади, які наче гербарій ми зберігаємо між сторінок книжки під назвою життя. У свою чергу прохолодний дощ є символом непорозумінь та сварок, що перекреслили колись важливі речі.

KOLA - Листопад

«У композиції «Листопад» я прагнула передати стан закінчення відносин, коли ви розумієте, що спільного майбутнього вже не буде і сумуєте через це, адже кохання ще живе, воно вже не палає так сильно як раніше, але все ще існує, наче звичка. Це наче коли закінчувався час перебування у літньому таборі, де було круто, і з одного боку ти хочеш додому, але з іншого їхати не дуже й хочеться. Всі люди зустрічаються не просто так, всі ми вчимося один у одного. Звісно, ніщо не є вічним і як би ми не трималися за минуле, рано чи пізно ми маємо його відпускати, і тільки з плином часу ми зрозуміємо, що все зробили вірно. У цій композиції я намагалася зобразити емоції ось цього періоду, коли ми ще не можемо усвідомити, що все закінчується», – розповіла про новинку артистка.

Тепла й осіння пісня «Листопад» вже доступна для ознайомлення на популярних музичних платформах. До треку також долучено відео, зняте одним кадром (by Sasha Drobilko).

KOLA – Листопад
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *