KOLA - Інші ми
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KOLA – Інші ми (Відео)

Співачка KOLA запрем‘єрила нову пісню «Інші ми» про цінність змін у житті людини. У ній артистка закликала дорожити усім тим хорошим, що трапилося в нашому житті, дякувати долі за тих особливих людей, з якими поруч виникло бажання будувати плани, вдивлятися із надією в майбуття. Адже сьогодні всі ми багато чого переосмислили і стали здатними створювати стосунки, що будуються на взаємоповазі та коханні, стосунки, у яких цінується кожен подих близької людини.

KOLA - Інші ми

«Це пісня про зміни. Про те, що кожен із нас змінився, і, мені здається, що на краще. Звісно, сумно що це відбулося за таких обставин, але сьогодні ми дійсно вже зовсім інші. Саме про це я співала. Наприклад, раніше ми могли образити когось з оточуючих, когось зачепити, зробити щось не надто добре не подумавши перед цим. А сьогодні ми всі тримаємось один одного, бережемо те, що маємо, особливо наших близьких», – розповіла KOLA про свіжу композицію «Інші ми».

Слова та музика: Іван Клименко та KOLA.

Окрім самої пісні, у мережі було опубліковано офіційне відео до неї. Ось що каже про нього сама KOLA: «Ми створили відео за допомогою штучного інтелекту. Все зробив Саша Багазій, він все знімав, а потім шматками обробляв за допомогою штучного інтелекту, все це прописував…Тобто він обробляв вже відзнятий матеріал. Це був однокадровий ролик, як завжди у мене».

KOLA – Інші ми
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *