KOLA - Біля серця
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KOLA – Біля серця (Кліп)

Співачка KOLA (Анастасія Прудіус) презентувала свою нову роботу під назвою «Біля Серця».

За словами виконавиці, українці є дуже сильними, що ми неодноразово доводили всьому світові, а все це через те, що у нас біля серця живе любов. Любов до батьківщини, до своєї землі, до близьких і рідних. І саме сьогодні це є дуже важливим, адже любов значно примножує мотивацію та наснагу у боротьбі за правду.

«Люди часто не вміють цінувати те, що мають станом на сьогоднішній день, натомість вони згадують минуле чи фантазують про майбуття. Але ми маємо жити тут і зараз – сміливо, щиро, і так, як вміють тільки українці, з неймовірною любов’ю і добром у серцях», – йдеться у прес-релізі.

Відео: Саша Дробілко. «До речі, те відео яке ви бачите в YouTube вийшло випадково, ми не думали знімати одним кадром, але воно вийшло таке органічне, природнє, що зараз це моє найулюбленіше відео зі всіх що я маю», – каже KOLA.

KOLA – Біля серця
Музичні майданчики


Ось як реагували на кліп «Біля Серця» меломани:

  • «Пісня захоплює з перших нот і слів. Дуже імпонує, що є глибокий зміст, це зачіпає за живе. Такий стиль вам дуже до лиця»;
  • «Цей чудовий кліп в один кадр додає пісні і кожному рядку яскравіший зміст. Вау»;
  • «Це ж станція Коперника у Варшаві»;
  • «Це топ! 10 із 10. Музика, виконання, операторська робота, акторська гра… Замурашило! Дякую!»;
  • «Обожнюю людей, яки не намагаються видавати себе за тих, ким не є. особливо у моральному плані. Ви дуже чесна і відкрита, і цього у вас не відібрати»;
  • «Обожнюю пісні-послання. Коли кожне слово, звук та дія це меседж душі. Дякую, що розділяєш з усією країною своє сердце, свої переживання та мрії».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *