KLER – Нестримна
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KLER – Нестримна (Кліп)

Сутінкова зона: Kler представила містичний кліп на сингл «Нестримна».

Чи вірите ви у казки? Чи захоплюють вас ці фантастичні історії з тією ж силою, як це було раніше? Або ж казки — лише для дітей?

Не поспішайте з відповіддю, перш ніж не переглянете відео співачки Kler. «Нестримна» — потенційний денс хіт від однієї з представниць нової хвилі української поп-музики. На додаток до жвавого синглу співачка представила загадковий кліп — алюзію на фантастичні мелодрами з вампірською тематикою.

Сюжет відео розгортається під густим покровом ночі. Герой вирушає на вечірку і не помічає, що з настанням темряви звичний світ змінився до невпізнання. Він зустрічає дівчину, між ними виникає непереборне тяжіння Але що за таємницю вона приховує? І чим обернеться для героя ця фатальна зустріч?

KLER – Нестримна

Новий реліз Kler — захоплююча казка з відкритим фіналом. Співачка зізнається, що на написання пісні її надихнув один з улюблених фільмів. «Під час карантину я переглянула “Сутінки”, і на хвилі приємної ностальгії вже на наступний день текст прийшов сам по собі», — ділиться Kler. — «Пам’ятаю, вперше побачила цей фільм, коли мені було 15 років. І, звісно, як і більшість дівчат того часу, миттєво підсіла на всю сутінкову сагу. Так що, гадаю, це відео знайде відгук у всіх, хто сперечався колись про те, хто крутіший — команда Едварда чи Джейкоба».

Лише пару місяців тому Kler представила сингл «Тікай» — трек і сьогодні тримається в гарячій ротації на українських радіостанціях. Але, здається, на цьому співачка не планує зупинятися. «Нестримна» — ще одна гучна заявка на радіо-хіт. До слова, трек стане другим релізом Kler на молодому музичному лейблі Popcycle Records, заснованому командою агенції Много Воды. Сингл вже доступний для скачування та стрімінгу.

KLER – Нестримна
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Igor Nedashkivskyi says:

    New generation of Ukrainian artists. Сучасність, як вона є. Техно-поп зі змістом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *