Клей Угрюмого – Siri
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Клей Угрюмого – Siri (Сингл)

Після спільної роботи зі своїм «хрещеним батьком» Сергієм Притулою, столичний гурт «Клей Угрюмого» (випускники шоу «Х-Фактор»), записав та оприлюднив сольний україномовний трек під назвою Siri. Музиканти впевнені – якщо запитати у «айфонівського» штучного інтелекту на ім’я Siri, що робити, якщо у вас досі не увімкнули опалення, а за вікном похмура осіння мряка, віртуальна дівчина порадить послухати нову композицію від команди «Клей Угрюмого». Ну а якщо такої поради вона все ж таки не дасть, то тут на допомогу прийдуть «Нотатки».

Якщо серйозно, то свіжа пісня Siri, звісно ж, про кохання, але кохання не до власного девайса, а до цілком реальної дівчини. «Скажи мені Siri, як прожити без неї дні ці сірі, як спростувати цю аксіому, та замість крапки поставити кому», – співають хлопці у своєму «соло про поранену soul». Погодьтеся, неочікувана тематика та амплуа для гурту, знаного своїм музичним позитивом.

Самі учасники команди зазначають, що трек Siri став для них мало не переломним епізодом спільної творчості, якраз з огляду на його чуттєву філософію та ліричну мелодику, тому чого чекати від музикантів у майбутньому, поки що залишається загадкою. При чому загадкою однозначно цікавою, тому якщо ви бажаєте першими дізнатися відповідь на неї, долучайтесь до спільнот гурту у соціальних мережах та не пропустіть подальші прем’єри.

Українська музика: Клей Угрюмого – Siri

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *