Клей Угрюмого feat Притула
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Клей Угрюмого feat. Сергій Притула – Я на неї запав (Сингл)

У принципі, рано чи пізно це мало трапитись: відомий гуморист, шоумен та меломан Сергій Притула просто таки був зобов’язаний залишити слід у сучасній українській музиці, яку він дуже любить. Саме так, ви не помилилися, Сергій заспівав, при чому зробив це не самотужки, а за підтримки столичної команди «Клей Угрюмого», презентувавши нещодавно свій перший студійний сингл під назвою «Я на неї запав». Дана робота, за словами авторів, є своєрідною інструкцією для пікаперів-початківців, що має допомогти їм уникнути «амурних fuckup-ів» та, як результат, звабити потрібну красуню.

Схоже, що проведення національного відбору до Євробачення не минулося для Сергія дарма і лаври учасників пісенного конкурсу не давали йому спокою. «Я надзвичайно люблю музику, навіть інколи співаю, коли ніхто мене не чує, бо достатньо тверезо оцінюю свої вокальні можливості. Навіть не знаю, чи можна мене назвати «всеїдним» меломаном, але на майбутнє української музики та шоу-бізу в цілому дивлюся з оптимізмом», – зазначав у деяких інтерв’ю ще до своєї прем’єри Сергій Притула. Цікаво, чи цей оптимізм вибудовувався з урахуванням думок про скорий особистий дебют?

Це все, звісно, жарти, але вже після наведеної нами цитати, Сергій Притула власноруч підлив «масла у вогонь», заявивши, що планує взяти участь у нацвідборі до Євробачення 2018. Щоправда, за його словами, у найпершу чергу він хотів би виступити у ролі продюсера номера, а от чийого саме, Притула не уточнив.

Щодо своєї роботи з гуртом «Клей Угрюмого» та спільної пісні «Я на неї запав», Сергій розповів журналістам, що на цей крок його підбив його кум, який заразом є продюсером «Клею», а куми для нього – святе. Але ми з вами, здається, вже розсекретили довгограючі плани вар`ята.

Українська музика: Клей Угрюмого feat. Сергій Притула

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *