Очеретяний кіт & The ВЙО – Фазенда Виноград
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Очеретяний кіт & The ВЙО – Фазенда Виноград (Сингл)

До вашої уваги спільна пісня гуртів «The ВЙО» та «Очеретяний кіт» під назвою «Фазенда Виноград». Назва даної роботи не є випадковою, адже «Фазенда Виноград» реально існує у Харківській області в селі Іванівка, і саме там, під час активного відпочинку, перетнулися два вокалісти – Мирослав Кувалдін і Роман Криль. Хлопці мали трохи вільного часу і, як результат, майже ненароком народилася дуетна композиція.

«Навернули до реггі наших вінницьких колєг з гурту «Очеретяний кіт». Під час сплаву на байдарках Сіверським Донцем написали пісню про «Фазенду Виноград», – розповідають музиканти «The ВЙО».

Мирослав Кувалдін додав, на той момент вони окремо працювали кожен над своїми піснями, але коли при зустрічі Роман показав чорнетку з куплетом і приспівом, фронтмен «The ВЙО» одразу ж вирішив переключитися на спільну роботу. Так і було написано заключну частинку пісні «Фазенда Виноград».

До речі, дана робота потрапить до майбтутньої платівки гурту «The ВЙО» під назвою Just Duets, яка, відповідно до назви, включатиме у себе дуетні роботи команди з іншими виконавцями. Дата релізу альбому наразі залишається невідомою.

Очеретяний кіт & The ВЙО – Фазенда Виноград
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *