KIRIK – Відкривай
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

KIRIK – Відкривай (EP)

До вашої уваги новинка від молодих хлопців з міста Кропивницький – гурту KIRIK, який наразі закінчив роботу над дебютним ЕР-релізом під назвою «Відкривай» та з радістю ділиться результатами своєї творчої праці з усіма охочими. У назві п`ятитрекового ЕР «Відкривай» можна вгледіти чимало різних ідей, але, здається, музиканти пропонують слухачам у найпершу чергу відкривати для себе саме творчість команди KIRIK, її пісенний матеріал та звучання в цілому. Запис здійснено на місцевій студії 2ND FLOOR.

«Із плином часу велика кількість аспектів нашого життя зазнає змін. Так само і наш гурт KIRIK переходить на зовсім новий щабель творчого розвитку», – коментують хлопці вихід нового міні-альбому «Відкривай», додаючи, що він став справжнім підсумком їхньої діяльності за останні кілька років.

Зауважимо, що минулого тижня учасники KIRIK взяли участь у шоу-конкурсі Dockers ROCK Battle (м. Київ), та успішно здобули право виступити у півфіналі музичних змагань, набравши найбільшу кількість суддівських балів з усіх чотирьох команд-конкурсантів. Тому, якщо у вас виникне бажання послухати матеріал платівки «Відкривай» наживо, слідкуйте за анонсами DRB на «Нотатках» та не попустіть оголошення півфіналу конкурсу!

Українська музика: KIRIK – Відкривай

Придбати на Bandcamp
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *