Kira Mazur – Жива
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Kira Mazur – Жива (EP)

Співачка Kira Mazur завершила роботу над своїм новим міні-альбомом під назвою «Жива», який вже можна вільно послухати у мережі, або ж придбати на популярних медіа-майданчиках. Матеріал свіжого ЕР достатньо вирізняється з-поміж іншого репертуару виконавиці, на що вплинула скора зміна сімейного статусу дівчини.

Ось що розповіла про новий альбом його авторка: «Він спочатку писався виключно про кохання, був більш світлий, більш теплий, аніж уся моя попередня музика. І це не дивно, адже я виходжу заміж! Але потім народився інший за настроєм трек «Жива» і я зрозуміла, що саме він має бути головним. Загалом платівка отримала назву «Жива», оскільки це символізує мене нову, моє нове «я». За п’ять років я була різною – і з дредами, і з ірокезом, з рок-музикою, з deep музикою… І мені здається, що саме зараз те, як я відчуваю, збігається з тим, як може відчути мене слухач».

Зауважимо, що окрім, власне, аудіо-робіт, Kira Mazur також готує відео-версію платівки, що включатиме ролики на кожну з шести композицій релізу. Цікаво, що послідовність їхнього виходу обрали прихильники співачки, проголосувавши за найкращу пісню за допомогою Telegram-каналу. Судячи з повідомлень у мережі, першим меломани побачать кліп на титульну пісню «Жива», зйомки якого нещодавно завершилися.

Kira Mazur – Жива
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Яна says:

    радує, що такі прекрасні, професійні пісні у виконанні нашої української співачки. І хоча раніше я ніколи не чула її пісень, мені дуже сподобалося, можна сказати заворожило

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *