KiRA MaZUR – Я би
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KiRA MaZUR – Я би (Кліп)

Нарешті, після численних анонсів нового кліпу Кіри Мазур у соціальних мережах, сам предмет промоції під назвою «Я би» з’явився на сторінці епатажної виконавиці на YouTube. Режисером свіжого кліпу виступив Максим Ксьонда, знаний своїми відеороботами для Христини Соловій, «ТНМК», Сергія Бабкіна, Mad Heads та інших.

У кліпі «Я би» знімальна команда намагалася алегорично охопити всю палітру звичних взаємин між чоловіком та жінкою. «Я написала цю пісню ще роки 3 тому, і це була одна з тих композицій, які змусили мене повірити в себе як співачку, які подарували мені необхідну віру. Тоді мені дійсно почало подобатися те, що я роблю. Що стосується кліпу, то його головна ідея – це нескінченні відносини чоловіка та жінки, втілені за допомогою чотирнадцяти різних образів. Для мене все це було дуже не звично, але я люблю експериментувати, постійно намагаюся робити щось нове. Мушу визнати, що коли тобі стільки разів за добу змінюють образ, під кінець починаються проблеми із самоідентифікацією. Велике спасибі найкращим візажистам і стилістам за те, що навіть на двадцять другій годині зйомок, я все ще була у чудовій формі», – коментує новинку Кіра.

На підтримку свого новогу синглу та кліпу «Я би» KiRA MAZUR і компанія готують для слухачів особливу космічну зустріч, яка відбудеться 30 листопада в оновленому Київському Планетарії та включатиме спеціальний аудіо/відео ряд, а також чимало додаткових перфоменсів. Квитки вже у продажу!

Зазначимо, що трек під назвою «Я би», разом із іншими композиціями Кіри Мазур, потрапить до першого повноформатного альбому виконавиці, роботу над яким уже фактично завершено. Наразі, за словами Кіри, вона чекає доцільного моменту для його оприлюднення, попередньо орієнтуючись на початок нового 2018 року.

Українська музика: KiRA MaZUR – Я би

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. юрій says:

    класний кліп я признав…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *