KiRA MaZUR – Viterok
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KiRA MaZUR – Viterok (Кліп)

Не грати роль, а бути самим собою, це, здається, одне з базових завдань, яке неодмінно ставить перед собою будь-яка музична формація, беручись до зйомок кліпу. А от співачка Кіра Мазур навіть не встигла подумати про подібні аспекти, коли зрозуміла, що обстановка на знімальному майданчику нового кліпу Viterok – це абсолютно точно її атмосфера, адже саме у ній дівчина максимально відповідала своїй суті. Режисером ролику виступив Сергій Сакаль, а спостерігав за всім дійством крізь лінзу операторської камери Мар’ян Боровець.

Зйомки проходили поблизу Львова біля одного з туристичних комплексів, тому відпочивальники та мандрівники час-від-часу отримували переляк від вигляду демонічних створінь, що блукали лісом та біля озера. «Розпал літа випускає назовні наше дике «Я». Так сталося, що свій цьогорічний День народження я зустріла у файному місті Львові. Само собою, без роботи не обійшлося, але чи можна називати роботою зйомку кліпу? Знімальний процес відео Viterok видався не простим, було дуже спекотно і нас буквально поїдали комарі, але ми не вішали носа і, витираючи спітнілі обличчя, продовжували знімати кадр за кадром. Цей день точно вийшов магічним, дякую всім, хто провів його зі мною», – пише у соціальних мережах Kira Mazur.

Додамо, що група демонічних танцівників у кліпі «Вітерок» – це Ярослав Миколаїв, Олег Курилас та Сарві Пулатова, під керівництвом хореографа Світлани Сакаль.

Українська музика: KiRA MaZUR – Viterok

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *