KiRA MaZUR – Ти пішов
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KiRA MaZUR – Ти пішов (Лірик-відео)

Менше місяця тому відбулася прем’єра нового альбому Кіри Мазур під назвою «Мій FOLK», до виходу якого співачка наважилася на неочікуваний та сміливий вчинок – вперше стрибнула з парашутом з висоти 4200 метрів. «Одна хвилина вільного падіння, а потім ще чотири з парашутом, і знаєте, що я робила весь цей час? Співала!» – розповідає KiRA.

Власне, під час згаданого п’ятихвилинного стрибка, артистка заспівала у небі одну з пісень своєї платівки – композицію «Ти пiшов», завдяки якій KiRA MAZUR стала першою співачкою України, що виконала пісню під час стрибка з парашутом. Цей факт офіційно затверджено у Книзі рекордів нашої країни. Звісно, ця подія назавжди залишиться у пам’яті виконавиці, а відтепер вона ще і зафіксована в офіційному лірик-відео, оприлюдненому напередодні.

«Я більш за все переймалася через різні технічні моменти, а не через сам стрибок. Наприклад, щоб я була в адекватні і вчасно увімкнула блютус-колонку з мінусом (це вимога для встановлення такого рекорду, – прим.), щоб я це все проспівала, адже там дуже вітряно, щоби все записалося, тощо. Я коли спустилася, представники Книги рекордів все прослухали, подивилися відео і тільки потім дали мені рекорд», – поділилася спогадами KiRA MAZUR.

До речі, наприкінці відео «Ти пiшов» ви можете знайти шматочок того самого запису з диктофону під час вільного падіння.

KiRA MaZUR – Ти пішов

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *