KiRA MAZUR – Сон
Матеріали, Популярна музика, Релізи

KiRA MAZUR – Сон (Сингл)

Яскрава представниця нової хвилі сучасної української поп-музики Кіра Мазур презентує свою нову атмосферну композицію під назвою «Сон», яка, відповідно до назви, наснилася виконавиці вночі. Основну мелодійну лінію пісні співачка записала на диктофон буквально посеред ночі, а вже наступного ранку одразу ж взялася за переклад даного космічного меседжа музичною мовою.

«Наша підсвідомість знає про нас більше і пісня «Сон» є яскравим прикладом цього твердження… Відчутно нерівний ритмічний малюнок бонгів був прописаний прямо у мене вдома, головна ідея цього інструмента – зробити з пісні «шаманство»! Мінімальна кількість інструментів і улюблені містичні звуки зробили трек атмосферним і заворожуючим. Він наче сон у самій його глибокій фазі. І, мабуть, останній приспів – це рок-соло-пробудження:) Мені багато людей пишуть, що «залипають» на супутнє до композиції лірик-відео, а сама пісня укутує, як мантра, і вводить у стан, з якого так відразу і не вийти… І кращого компліменту я ще не чула! Дякую!» – зізналася «Нотаткам» KiRA MAZUR.

Найближчі плани Кіри – це, на сам перед, живі виступи під час майбутнього фестивального сезону, а також продовження роботи над альбомом і зйомки наступного відео. Додамо, що вже найближчим часом очікуйте ще більшу інформаційну порцію цікавих фактів у майбутньому інтерв’ю з артисткою на «Нотатках»!

Українська музика: KiRA MAZUR – Сон

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *