KiRA MAZUR – Narodna
Матеріали, Популярна музика, Релізи

KiRA MAZUR – Narodna (Сингл)

Вітчизняна поп-виконавиця KiRA MAZUR не відступає від містичної лінії своєї творчості, часто-густо звертаючись задля її підтримання до української народної автентики. Так сталося і під час роботи над останньою студійною піснею співачки, що отримала символічну назву Narodna. Але навіть не зважаючи на фольклорні натяки, у цій композиції, відповідно до класики жанру, мова все рівно піде про кохання, пре те, як «дівчина його любила, за водою плила», а він, в свою чергу «піде, може щастя знайде». Менше з тим, дана новинка цікава навіть не сюжетом.

Центральною родзинкою «Народного» музичного торту від кулінара Кіри Мазур, став, як це не дивно, бек-вокал. При чому не класичний спів, а цілий хоровий акомпанемент до твору, записаний… десятьма перспективними виконавицями у віці від 60 до 70 років. Як зазначає KiRA MAZUR, дана ідея належить їй самій, адже «хто як не люди з народу можуть якнайкраще передати настрій пісні із такою назвою». Цікаво, що не в однієї з запрошених артисток похилого віку не виявилось професійної музичної освіти, та це не завадило їм не тільки вдало записати вокальні партії, а ще й потоваришувати із Кірою.

Успішна співпраця Кіри із бабцями підштовхнула її до думки щодо можливості їхнього залучення в тому числі і до живих виступів, тож, цілком можливо, на відвідувачів найближчих концертів пані Мазур очікуватимуть декілька сюрпризів.

KiRA MAZUR – Narodna

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *