KiRA MaZUR – Мій FOLK
Матеріали, Популярна музика, Релізи

KiRA MaZUR – Мій FOLK (Альбом)

КiRA MAZUR два роки відтягувала та водночас дуже очікувала видання дебютного альбому «Мій FOLK». Кожна з пісень, це своєрідний творчий та музичний експеримент співачки, що відрізняється еклектичним, але гармонійним стилем – поєднання ненав’язливого біту, інструментальних партій і народних мотивів, які довершує голос та оригінальна манера виконання.

«Я збирала найпроникливіше з емоцій у своїх творах… Я дуже люблю свої пісні, тремчу від кожної по-своєму. Із безлічі треків, які були презентовані та які залишалися «за кадром» протягом останніх років, я відібрала 10 найкращих. 10 МОЇХ пісень, в так званому мною українському звучанні – FOLK. Альбом включає два абсолютно нові твори «Зоря» та «Ти пішов». Саме запальний трек «Ти пішов» став моїм натхненням під час стрибку з парашутом і на останніх нотках тепла я вирішила відзняти відео в небі на нього.», – поділилась відчуттями співачка.

Цікаво, що КiRA презентувала свій новий альбом «Мій FOLK» доволі незвичним способом. Днями, на аеродромі «5 океан», співачка встановила національний рекорд України і стала «Першою співачкою, яка виконала пісню під час стрибка з парашутом». Зі слів виконавиці, такий незвичайний спосіб презентації платівки є своєрідним закликом, насамперед, не боятися дивитися в очі страху, а навпаки боротися і звільнюватися від своїх комплексів, нав язаних кимось або чимось. І перш за все, не забувати – ми вільні, сильні та унікальні!

Важливо зазначити, KiRA стрибнула з парашутом вперше. «4200 метрів. Найбільше враження – це вихід з літака! Зробити цей крок, і піти вниз головою зі швидкістю 200км/год… Хвилина вільного падіння. І потім ще 4 з парашутом. І весь цей час знаєте що я робила? Співала! Таку подію вирішила присвятити виходу альбому #МІЙFOLK ! Тож прем’єра!» – поділилася KiRA MAZUR iз своїми шанувальниками у соц.мережах.

KiRA MaZUR – Мій FOLK

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *