KiRA MAZUR – Мама казала
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KiRA MAZUR – Мама казала (Лірик-відео)

Вам цікаво, які настанови у сердечних справах давала мама Кірі Мазур? Якщо так, у вас є чудовий привід дізнатися!

І хоча словосполучення «мама говорила» у новій пісні Кіри Мазур повторюється понад десять разів, сама композиція, до якої співачка також нещодавно відзняла лірик-відео, носить назву «Мама казала». Режисером свіжого ролика виступив Олександр Махач.

За словами виконавиці, це робота про час, про любов, а також про глибину життя. «В першу чергу це пісня саме про кохання. Любов – це взагалі все, на чому тримається світ. Це все, що оточує нас. Можливо, комусь так не здається, а я в цьому впевнена!» – коментує авторка.

«Я обожнюю свою роботу, кайфую від життя і дуже люблю вас! Вчора ми відзняли відео до моєї нової пісні «Мама казала». Сьогодні у мене болить все тіло, в синцях і гематомах коліна, але повна щастя душа. В очікуванні дива!» – звітувала KiRA MAZUR після завершення зйомок у соціальних мережах.

Додамо, що пісня «Мама казала» потрапить до переліку треків дебютної платівки Кіри Мазур, реліз якої заплановано на осінь поточного року, а поки що у вас є можливість придбати її офіційно, скориставшись наведеними нижче посиланнями.

KiRA MAZUR – Мама казала
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *