KiRA MaZUR – Карі очі
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KiRA MaZUR – Карі очі (Кліп)

Маємо чергову цікаву відеоновинку – пропонуємо вам особисто оцінити свіже відео української виконавиці Кіри Мазур до авторської композиції під назвою «Карі очі», зняте відомим українським кліпмейкером Кадімом Тарасовим та іншими спеціалістами Chupacabra Production. KiRA MaZUR презентувала свій кліп в Інтернеті лише вчора, 20 квітня 2016 року і за одну добу відео переглянуло більш ніж 500 000 користувачів. Погодьтеся, якщо дані цифри з YouTube вірні, то вони дійсно вражають, адже, для прикладу, новий кліп «Океану Ельзи» за добу отримав близько 400 000 переглядів. До слова, пісню «Карі очі» встиг свого часу оцінити та відмітити для себе Керредін Солтані, музикант і продюсер відомої французької поп/соул співачки ZAZ (Ізабель Жофруа).

Отже, щодо самого кліпу, то його тематика не надто виблискує оригінальністю та має за основу не один мільйон разів оспіване почуття кохання. Але, щоправда, любов ця не банальна, а містична – почуття справжньої неземної крижаної королеви з непередбачуваним фіналом. Загальний візуальний стиль для кліпу «Карі очі» створила костюмер Олена Олійник, продюсером роботи виступила Вікторія Кириченко. D.O.P – Serg Banderas, Кадим Тарасов, executive producer – Олександр Чернець, Світлана Тарасова, Ігор Ткач.

«Навіть не можу передати словами, що я зараз відчуваю. За одну добу наш кліп «Карі очі» потрапив до ТОП–відео YouTube в Україні та навіть Росії, при тому, що сама пісня українською мовою. Я не знаю, що сказати, але точно знаю, що зараз шалено щаслива і вдячна всім вам за підтримку! Ця пісня дуже особлива та важлива для мене», – написала у соціальних мережах KiRA MaZUR.


KiRA MaZUR

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *