KiRA MAZUR – Долонями
Матеріали, Популярна музика, Релізи

KiRA MAZUR – Долонями (Сингл)

Українська співачка, автор і композитор KiRA MAZUR презентує нову пісню «Долонями». Ця композиція відрізняється від попередніх робіт артистки стилем і емоційним наповненням.

– «Ми створені, щоб квіти цвіли поміж нами… – цитує рядок з пісні Кіра. – Я завжди намагаюся бути чесною з собою, з людьми, зі своїми слухачами! Пишу пісні сама, і кожна з них – це справжні почуття. «Долонями» – трек, який окутує цілим спектром емоцій, передає мій внутрішній стан, та всім нагадує, що ми створені один для одного…» – коментує KiRA MAZUR.

Співачка впевнена, що часом тактильна комунікація має значно більшу силу, ніж будь-яке словесне визнання, це і стало головною ідеєю пісні і кліпу, режисурою якого займалася сама Кіра в колаборації з відомим дизайнером Оленою Олійник (Oleynik Studio). У відео артистка покаже різноманітних, та головне, реальних людей: закохані пари, сім’ї, друзі, батьки і діти. Невигадані відносини зі справжніми переживаннями та почуттями будуть продемонстровані через рухи, погляди, емоції.

Основна ідея «Долонями» заснована на правді та щирості – у кожного з нас є свої історії становлення в житті й вони теж будуть озвучені. Випуском пісні та кліпу KiRA MAZUR запустить соціальний рух, так званий, колообіг правди. Артистка готова розповісти свою непросту, але щиру історію, одна частина якої буде розкрита в самому кліпі на пісню «Долонями».

Українська музика: KiRA MAZUR – Долонями

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *