KiRA MaZUR – Долонями
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KiRA MaZUR – Долонями (Кліп)

KiRA MAZUR презентувала свій новий кліп до пісні «Долонями», який, за задумом авторів, мав одночасно бути відкритим і загадковим. Словом, відео не має ані початку, ані кінця, але в той же час несе в собі глибокий сенс, який віднайти може кожен охочий. Це нове відео побачило світ завдяки співпраці двох творчих особистостей – дизайнерки Олени Олійник, для якої це був дебют на режисерському містку, та, власне, самої Кіри Мазур, яка також виступила у ролі співрежисера відео.

За словами Кіри, у ролику «Долонями» поєднано чимало різних життєвих історій, окремих фрагментів життя зі щирими почуттями. «Пісня «Долонями» особисто для мене є дечим на зразок мантри, яка нагадує, що всіх нас створено одне для одного. Вона огортає гамою різних емоцій і влучно передає мій особистий внутрішній стан. А відеоролик до цієї композиції став для мене метафоричним втіленням відкритості і щирості», – коментує Кіра Мазур.

Також артистка зазначає, що кліп цікавий різнобарв’ям харизматичних і дуже різних головних героїв, серед яких – психолог-журналістка Анна Солнцева, режисер та продюсер Олександр Махач, перукар-стиліст Алла Богун, креативний фотомайстер Ілона Рукобратська, хореограф Олег Капустін та інші. Що цікаво, всі зафільмовані історії є абсолютно реальними і були зняті за мотивами життя друзів і знайомих виконавиці.

«Це робота про те, що всі ми є унікальними і невимовно різними, а всі наші почуття одне до одного – набагато глибші, тонші та цінніші усіх соціальних шаблонів чи загальновідомих моделей людських взаємовідносин», – додала режисер Олена Олійник.

KiRA MaZUR – Долонями

Google Play
KiRA MaZUR у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. AndrewHill says:

    Довго думав на кого вона мені схожа – на україномовну Лінду

  2. Ігор says:

    Оце я розумію – нормальна поп-музика, а не той шлак, що по м1\м2 крутять

  3. Олександр says:

    Клас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *