KiRA MaZUR – Де я
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KiRA MaZUR – Де я (Кліп)

Кіра Мазур презентувала подвійну новинку – кліп і пісню під назвою «Де я». До слова, свіжа робота стала першим соціально спрямованим доробком у репертуарі молодої співачки, адже у ній виконавиця зачепила проблематику понять війни і миру, розподілу людей на тих, хто котять цей світ, і тих, хто вигукує питання про те, куди ж цей світ котиться.

Режиссером роботи виступив Олександр Махач, а операторську роботу виконав Андрій Колодич.

«Люди творчі та публічні просто зобов’язані звертати увагу на соціальні теми і закликати суспільство думати», – йдеться у прес-релізі.

За словами Кіри, зазвичай їй дуже мало що подобається зі власної творчості, адже людина вона досить самокритична, але пісня «Де я» одразу припала їй до душі. «Я сприймаю світ цілісно, як один організм, і відчуваю себе частиною системи. Іноді я рада бути його частиною і пишаюся, що я людина! Але іноді буває до болю страшно, прикро і соромно за весь рід людський. Коли у мене народилася ця пісня, я одразу чітко побачила відеоряд під цей трек у своїй голові. У ній є фраза «держать і не відпускають нас» – якщо коротко, то композиція саме про це, про те, як усіх нас тримають. Дуже спонтанно і швидко ми організували зйомки відео. Знімальний процес відбувався у покинутій багатоповерховій будівлі у Києві, де всі стіни на всіх поверхах розписані різними написами і чудернацькими малюнками. Маю надію, що основне послання пісні та відео глибоко зачепить Ваші серця», – розповідає про кліп «Де я» Kira Mazur.

Свіжий трек увійде до першого повноформатного лонг-плею Кіри, реліз якого заплановано на майбутню осінь 2018 року.

Українська музика: KiRA MaZUR – Де я

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *