Кімната Гретхен – Щастя
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Кімната Гретхен – Щастя (Кліп)

Нещодавно ми розповідали читачам «Нотаток» про майбутній потрійний максі-сингл «Щастя» від хлопців з гурту «Кімната Гретхен», а також анонсували скору появу офіційного відео до титульного україномовного треку. І от, цей день настав!

«Відеокліп створювався у доволі парадоксальний спосіб – ми відштовхувались не від сюжету, а від візуальної складової, і головну роль все ж відіграла знімальна локація. Мій колега Сашко Алексєєв якось поділився ідеєю, що хотів би зняти щось красиве і кінематографічне на зимовому морському узбережжі. І зорі так стали, що на початку лютого ми здійснили нашу творчу експедицію до Чорноморська на Одещині, де територія пляжу взимку нагадує декорації до фільмів Крістофера Нолана… За одну зміну, допоки дозволяло природнє освітлення, відзняли досить багато якісного матеріалу, і вже тільки потім, повернувшись додому і подивившись результат, у нас народилась фабула, остаточно оформлена ідея і приблизний монтажний план…» – коментує для «Нотаток» лідер «Кімнати Гретхен» Антон Кістрін.

Додамо, що вже незабаром «Кімната Гретхен» планує оприлюднити вищезгаданий максі-сингл, до якого увійдуть усі три версії композиції (як ви знаєте, наразі вже окремо доступна україномовна пісня). «Нам дуже цікаво, як сприймуть пісню «Щенча» наші польські друзі. А поки що українські слухачі, котрим ми дякуємо за увагу до нашої музики, можуть першими оцінити нашу нову роботу», – додають дніпровські музиканти.

Кімната Гретхен – Щастя
Кімната Гретхен у FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *