Кімната Гретхен – Дива Стане На Всіх
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Кімната Гретхен – Дива Стане На Всіх (Кліп)

Поки ще дехто навіть не встиг винести зі святкових столів залишки їжі, працьовиті хлопці з гурту «Кімната Гретхен» вже підготували для меломанів свій перший авторський реліз у 2019 році! Мова йде про новий сингл та відеокліп під назвою «Дива Стане На Всіх» або ж «Святий М.», який дніпровські інді-музиканти оприлюднили у мережі 01.01.2019.

За словами самих музикантів, робота «Дива Стане На Всіх» – це такий собі урбаністичний госпел змерзлих і втомлених міст, у якому йдеться про те, що віра у дива є найвищою цінністю у прагматичному сучасному світі.

«З Новим Роком Свині, малята! Нехай буде з вами сила, воля і правда повсякчас у 2019! Нехай наступний рік буде кращим за попередній! Дякуємо всім, хто був з нами у 2018, щиро ваші, #КімнатаГретхен. А Новий рік починаємо з музичних прем’єр!» – привітали усіх підписників у соціальних мережах учасники колективу.

Нагадаємо, що всього декілька тижнів тому відбулася попередня прем’єра від «Кімнати Гретхен» у вигляді синглу «Імбир», який разом із новинкою «Дива Стане На Всіх \ Святий М.» мають потрапити до наступного студійного лонг-плею команди.

Кімната Гретхен – Дива Стане На Всіх
Кімната Гретхен y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *