Кiмната Гретхен – Тварини
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Кiмната Гретхен – Тварини (Кліп)

Твердження щодо того, що «всі тварини неодмінно потрапляють до раю» прихильники дніпровського інді-гурту «Кімната Гретхен» вже досить давно завчили на зубчик, а відтепер у них ще й з’явилася можливість переконатися у цьому на власні очі. Вся справа у тому, що музиканти відзняли новий офіційний відеокліп на улюблену для багатьох пісню «Тварини» та презентували міні-стрічку у соціальних мережах. За словами учасників команди, приспів пісні – це світла космічна мантра, що допомагає всім живим істотам знайти вірний шлях до людей і до природи, до всесвіту і до себе. Пост-продакшном кліпу та промо-матеріалів займався Сергій Голуб, а в якості оператора виступив Сергій Авраменко, з яким «КГ» вже працювали над «Кардіограмами» та трейлером «Наукового Атеїзму».

«У нас так завжди – починаємо робити відео з дуже чітким, ледь не плакатним та агітаційним меседжем, а в кінцевому результаті маємо якесь «поетичне кіно :) «Тварини» – не виняток з правил, а суміжні сенси сприйняття з’явились у фінальній версії кліпу ще й через те, що його продакшн трохи затягнувся в часі з об’єктивних причин. Ми чекали погоди, ретельно обирали локації. Чимала частина матеріалу, наприклад, масові сцени, на жаль, не потрапили до остаточного варіанту, але лісові духи нам посприяли у тому, що остаточна картинка вийшла саме така, якою ми її бачили від початку: наші рідні місця (все знімалося в Дніпрі та поблизу міста) в кадрі виглядають просто чарівно. У кадрі багато красивих і світлих людей, котрі схожі на своїх улюблених тварин (це стара, як світ, істина) – так, наприклад, звукорежисер «Кімнати Гретхен» Михайло Руденко тримає фото сови, наш фотограф Катя Шеремета – портрет собаки, а музиканти гурту Notes Олесь та Аня з’являються у кадрі зі світлинами міні-піга та ящірки… Пікачу – архетип сучасності – тримає в лапках власний портрет і не може знайти себе і вихід з лісу, тому що не довіряє людям… Собака в кадрі – не мій. Мій кіт прочитав сценарій і категорично відмовився зніматись, мотивуючи це тим, що буцімто створений для головних ролей, а не для епізодів», – розповів спеціально для читачів «Нотаток» фронтмен гурту Антон Кістрін.

Наостанок нагадаємо, що не задовго до кліпу «Тварини», хлопці з «Кімнати Гретхен» оприлюднили в Інтернеті свій новий англомовний сингл Airplane, ознайомитись з яким можна тут.

Кiмната Гретхен – Тварини

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *