Кімната Гретхен – Смузі
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Кімната Гретхен – Смузі (Сингл)

Друзі, пропонуємо вам ознайомитись з новинкою від дніпропетровських інді-рокерів з гурту «Кімната Гретхен» – новим інтернет-синглом під назвою «Смузі». Цікаво, що свіжий трек, на днях поширений музикантами у соціальних мережах, являє собою перші результати електроакустичних експериментів гурту зі саундом, та має увійти у новий альбом «КГ», реліз якого анонсовано на осінь 2016 року.

Не подумайте часом, що в композиції «Смузі» мова піде про популярний охолоджувальний коктейль. Ні, у ній ви навіть натяку на напої чи їжу не зустрінете – виключно чисті атмосферні емоції . «Спонсор твоїх депресій, лікар твоїх ілюзій – той, що біжить по лезу на протилежній смузі» – співає у ній лідер гурту Антон Кістрін. І саме ця згадана «смуга», щоправда у давальному відмінку, послугувала назвою нового треку, тим паче це виявилось цікавою грою зі словесними значеннями.

Варто відмітити, що видозміни звучання «Кімнати Гретхен» ні в якому випадку не позначилися з негативного боку на фірмовому альтернативному характері колективу, навпаки, вони стали цікавим експериментом та справжньою фазою розвитку музикантів та гурту в цілому. Словом, чекаємо на продовження.

Ну а довго чекати, судячи з у сього, не доведеться, принаймні на живе виконання новинок, адже «Кімната» незабаром вирушає в «Смузі»-тур, у рамках якого відбудуться виступи у Запоріжжі (05.03), Дніпропетровську (08.03), Києві (19.03), Одесі (24.03), Миколаєві (25.03), Херсоні (02.04) та Полтаві (09.04). До речі, коли ви полізете в павутиння соціальних мереж відшуковувати деталі майбутніх концертів, не забудьте поздоровити фронтмена «Кімнати Гретхен» Антона Кістріна з Днем народження.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *