Кімната Гретхен – Смузі
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Кімната Гретхен – Смузі (Кліп)

Свого часу пісня під назвою «Смузі» стала першою ластівкою в актуальних експериментах дніпровських інді-рокерів «Кімната Гретхен» із електронним саундом. Сама композиція була представлена на розсуд меломанів ще у першій декаді 2016 року, а наразі, вже у статусі одного з найбільших хітів гурту, отримала офіційний відеосупровід.

Хлопці з «Кімнати Гретхен» пояснили вибір треку для візуалізації наступним чином: «Смузі» – наш найпопсовіший трек та одночасно наша найрокенрольніша і найтрешовіша відеоробота. Півтора роки тому пісня потрапила в телевізор (саундтрек до серіалу «Київ вдень та вночі») і після цього про існування гурту «Кімната Гретхен» дізналися українські школярки віком від 12 років. Те, що «Смузі» треба екранізувати, стало зрозуміло, коли ми побачили фан-арт – аматорську відеороботу з кавер-версією пісні від дівчинки Анжеліки з Вінниці».

«У відеокліпі є відверті сцени, заборонені прийоми і 25-й кадр. Знімальний процес і досі сниться нам у нічних жахіттях. Ті, хто додивиться кліп до кінця і кого при цьому не знудить, зможуть знайти в кадрі алюзії на впізнавані елементи сучасної масової культури та концептуального мистецтва. За жанром – це фудпорно, соцреалізм, глітч та поп-арт в одному блендері», – коментує для «Нотаток» новинку лідер «Кімнати Гретхен» Антон Кістрін.

Ну і на остаток важлива інформація: кілька днів тому учасники «Кімнати Гретхен» оголосили про старт кампанії зі спільнокошту для видання свого нового повноформатного альбому. Майбутня платівка «Гравітанці» наразі вже фактично готова і перебуває на стадії пост-продакшну, тому якщо ви бажаєте пришвидшити момент її релізу, можете допомогти музикантам будь-якою грошовою сумою. Деталі та реквізити шукайте в офіційній спільноті «КГ» у Фейсбук.

Українська музика: Кімната Гретхен – Смузі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *