Кімната Гретхен - Скло
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Кімната Гретхен – Скло (Кліп)

Музиканти альтернативного дніпропетровського гурту «Кімната Гретхен» оголосили про завершення роботи над своїм новим кліпом на пісню «Скло», який став, напевно, одним із найсерйозніших відеорелізів у творчому доробку учасників гурту. Ролик побудовано на моторошному відчутті тотожності світу людей і світу неживих іграшок, які часто-густо переплітаються, утворюючи симбіоз із букету пластмасових відчуттів, блідої реальності і порожніх думок. У новому кліпі було використано величезну іграшкову залізницю із всіма її супутніми об`єктами задля максимального занурення глядача в той самий іграшковий світ і викликання у нього думок про його схожість із своїм буденним життям. Адже за словами музикантів «Кімнати Гретхен», сьогодні ми живемо в реальності, де звикли розглядати справжніх героїв лише у мікроскоп, а чисті і правдиві почуття майже неможливо відрізнити від іграшкових… Нагадаємо, що сама композиція під назвою «Скло» увійшла в останній студійний альбом дніпропетровців «Прямий ефір», який було видано минулого року (2013).

У повній мірі реалізувати всі свої задуми щодо нового відеокліпу гурту «Кімната Гретхен» допомогли спеціалісти дніпропетровської студії Cool Step, завдяки старанням яких і, звісно ж, самих музикантів, новий кліп отримав свій фінальний вигляд.

Презентували свою нову роботу хлопці наприкінці січня 2014-го року, у дніпропетровському кінотеатрі «Материк-Кино». На заході, який було приурочено до випуску кліпу «Кімнати Гретхен», всі охочі могли поспілкуватися з учасниками гурту, отримати автографи і звісно ж переглянути свіжу відеороботу. Офіційна частина вечірки була продовжена яскравим живим виступом винуватців події.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рок-музика, музика українською, украинская музыка, Кімната Гретхен, кліп гурту Кімната Гретхен, Скло, офіційне відео, новий кліп 2014, альтернативний рок, відео Кімната Гретхен, відеокліп Скло, Скло 2014

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *