Кімната Гретхен - Навпіл (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Кімната Гретхен – Навпіл (Кліп)

«Золотi water-клозети змиють решки совісті. Стихне крик анти поетів чорної соборності. Віриш телевізору – сам перший станеш до стіни, лиш дай повітря бо ж помру, за хвилину до весни…».
Дніпропетровські інді-рокери з гурту «Кімната Гретхен» нещодавно презентували відео на свою нову соціальну композицію «Навпіл», яка увійде до наступного студійного альбому команди. Цей реліз було приурочено до нещодавньої першої річниці подій Євромайдану.
«Ми майже ніколи не писали пісні «на злобу дня». Та інколи стає дійсно моторошно від усвідомлення актуальності та ситуативності того, що виходить з-під пера та з-під струн..», – розповів фронтмен «Кімнати» Антон Крістін. Примножити враження від і без того потужної композиції покликані кадри з Революції гідності, зафільмовані творчим об’єднанням кінематографістів Вавилон’13, спеціалісти з якого, спільно з телеканалом «1+1,» створювали цикл документальних фільмів про Майдан.
«Минув цілий рік з початку цих рокових подій. Передбачаючи подальші звинувачення у «кон’юнктурщині», ми просто лишаємо це відео тут… Тобі, Україно!» – написали в анотації до кліпу музиканти.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, кімната гретхен, євромайдан, Небесна Сотня, навпіл, кліп, відео, 2014

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *