Кімната Гретхен - Науковий Атеїзм (Альбом)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Кімната Гретхен – Науковий Атеїзм (Альбом)

От, нарешті і настав момент оприлюднення нового студійного дітища талановитих хлопців з дніпропетровського гурту «Кімната Гретхен», який, я впевнений, сповна задовольнить смаки найвибагливіших українських слухачів. Адже платівка під назвою «Науковий Атеїзм» вийшла насправді вартісною та цікавою.

Третій студійний альбом дніпропетровців вмістив у себе десять композицій гурту, з якими музиканти знайомили слухачів порціонно. Так, у якості інтернет-синглів було раніше оприлюднено пісні «Кардіограми», «Станція», «Рожевий», «Автозак» та «Молоко», а також відео на пісню «Навпіл». Цікаво, що на фізичному компакті буде присутній одинадцятий трек – спільна бонус-композиція «Кімнати» з іншим дніпропетровським гуртом «Масса Причин» під назвою «Електричний Струм».

Записували новий реліз протягом 2014-2015 років на студії Armada під чуйним керівництвом Юрія Яхно, який працював і над минулим альбомом музикантів. «Науковий Атеїзм» – найбільш цілісна, осмислена і, якщо хочете, вистраждана наша робота. Але попри концептуальну цілісність і витриманість ці десять композицій на одному диску – як православна іконка, м’ятна цукерка, статуетка Будди, порно-журнал і револьвер в одній кишені», – розповів лідер «КГ» Антон Крістін.

До речі, у якості анонса зазначимо, що вже цієї неділі, 15 березня, гурт «Кімната Гретхен» представить свій «Науковий Атеїзм» наживо і столичним прихильникам. Хлопці запрошують всіх бажаючих на 20:00 у київську фестиваль-ресторацію «Диван». Деталі за посиланням.

Додамо, що «Науковий Атеїзм» – не останній запланований на найближчий час реліз дніпропетровського тріо. Вже зовсім скоро музиканти обіцяють презентувати офіційний кліп на пісню «Кардіограми» з нової платівки. Слідкуйте за новинами.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ілля says:

    Щиро дякую!!! Неймовірний альбом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *