Кімната Гретхен – Мокра
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Кімната Гретхен – Мокра (Сингл)

«У місті знов не дощ, не сніг і ти вся мокра, наскрізь мокра», – співають ніби про вчорашньо-сьогоднішній смог у столиці України хлопці з гурту «Кімната Гретхен». Це все звісно жарт, адже співати про дивний туман/дим є прерогативою Київської міської державної адміністрації, а музиканти «КГ», у свою чергу, у новій провокативній композиції «Мокра» переповідають слухачеві той спектр емоцій, який лірична героїня переживає у весняну пору року. Пісня написана на домашній студії «Кімнати Гретхен» у Дніпрі, запис вокалу відбувався у стінах Armada Sound Studio, а пост-продакшн – на студії Юрія Яхна у польському Кракові.

«Все найпрекрасніше з живими організмами на нашій планеті трапляється навесні: риб’ячий нерест, котячі хорові співи вночі під вікнами, спонтанні підліткові закоханості, квантові стрибки і контрольовані сновидіння. Ми спробували зробити зрозумілий, енергійний, іронічний і трохи провокативний трек про спектр емоцій, який лірична героїня переживає в цю пору року», – коментують для нашого сайту свою «Мокру» новинку учасники «Кімнати Гретхен».

Додамо, що свіжий трек «Мокра» продовжує нещодавно започатковані інді-поп експерименти «Кімнати Гретхен» із зануренням у субжанри електронної танцювальної музики. Ця та інші абсолютно нові композиції увійшли до концертної програми «Суперприз Туру» музикантів, що триває містами України протягом березня.

Українська музика: Кімната Гретхен – Мокра

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *