Кімната Гретхен & Масса Причин - Електричний Струм
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Кімната Гретхен & Масса Причин – Електричний Струм (Сингл)

Тріо дніпропетровських музикантів з гурту «Кімната Гретхен» нещодавно поділилися із слухачами своїм новим синглом «Електричний струм», що вмістив у себе однойменну композицію, записану спільно з гуртом «Масса Причин» у двох її різних варіаціях. Як розповів фронтмен «Кімнати Гретхен» Антон Крістін, ця композиція була написана десь років зо п’ять тому і всього декілька разів виконувалась на концертах «КГ». Початково вона звучала як монструозна мінорна балада з гітарним арпеджіо (послідовне, неодночасне виконання звуків акорду – прим). Час линув і пісня «Електричний струм», не витримавши конкуренції з іншими композиціями, так і не знайшла своє місце на жодному з релізів музикантів і у результаті відправилась на імпровізовану творчу полицю.

Але у 2012-му році композицію було реанімовано та додано до неї ще один куплет, перекладений російською мовою. «Російською я співаю не дуже органічно, тому виникла ідея запросити вокаліста гурту з переважно російськомовним репертуаром. Діма з «Массы Причин» одразу погодився і за кілька репетицій ми зробили концертний варіант пісні», – зазначив Антон.

До того ж, до такої творчої співпраці було створено і спеціальний фотосет із безліччю скла, лампочок, ліхтариків і експериментів зі світлом.

В свою чергу, хлопці з гурту «Масса Причин» зробили власну версію «Електричного Струму» і включили її до свого нещодавно презентованого альбому «Їжа Вода», який, до речі, ви можете послухати і завантажити на нашому сайті за наступним посиланням.
Зазначена дуетна композиція також отримає своє місце і в майбутньому третьому альбомі «Кімнати Гретхен», але у якості бонус-трека, адже за словами хлопців, вона не надто вписується у загальну концепцію основної частини платівки. Варто зазначити, що в майбутньому альбомі на слухачів чекає безліч цікавинок і несподіванок, тож пісня «Електричний Струм» стане не єдиним дуетним твором на диску.
«Нехай електричний струм, як символ життєвої енергії, завжди йде зсередини вас! Ми вдячні всім, хто допомагав нам у створенні цього треку, а особливо саунд-продюсеру Юрію Яхну. Приємного прослуховування!» – кажуть учасники гурту «Кімната Гретхен».

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Віталій says:

    Чудова пісня, якби до неї ще й акорди були=)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *