Кімната Гретхен - Кардіограми (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Кімната Гретхен – Кардіограми (Кліп)

Дніпропетровські рокери з гурту «Кімната Гретхен» днями оприлюднили в Інтернеті свій новий відеокліп на пісню «Кардіограми» з останнього студійного альбому «Науковий Атеїзм». Спеціальна допрем’єрна презентація відео відбулася 11 липня 2015 року в рідному для музикантів Дніпропетровську, під відкритим небом у рамках соціального арт-проекту «Квартал Мистецтв», та супроводжувалась живим unplugged-виступом команди.

«У «Кардіограмах», як і в більшості інших наших музичних відео, музиканти «Кімнати Гретхен», за великим рахунком у кадрі могли і не з’являтись. Оскільки пісня є офіційним саундтреком до короткометражної драми Сергія Пожарського під назвою «Миттєвість», основою кліпу стали саме кадри з фільму – переважно сцени у виконанні актора Дмитра Остапенка. Певну частину матеріалу ми дознімали вже після прем’єри стрічки. Серед особливостей відеокліпу я би відмітив те, що мені особисто завжди подобалось у кіно – відкритий фінал. А ще наше рідне місто Дніпропетровськ у «Кардіограмах» виглядає неймовірно красиво. Мені хотілося, щоб картинка викликала асоціації з європейським авторським кіно. На мою думку, у деяких кадрах можна знайти аналогії зі стрічками Віма Вендерса», – розповів «Нотаткам» вокаліст гурту Антон Кістрін.

А для тих, хто пропустив нещодавній акустичний виступ «КГ» присвячений виходу нового відео, але все ж таки прагне надолужити згаяне та побувати на концерті гурту, нагадуємо, що 25-26 липня на березі Чорного моря відбудеться масштабний рок-фестиваль «Південь», де свою музичну програму представлять публіці багато вітчизняних виконавців, серед яких значиться і «Кімната Гретхен». Деталі тут.

Теґи: Українська музика, Кімната Гретхен, Кардіограми

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *