Кімната Гретхен - Кардіограми
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Кімната Гретхен – Кардіограми (EP)

Музиканти дніпропетровського інді-гурту «Кімната Гретхен» днями оприлюднили у соціальних мережах третій сингл зі свого наступного студійного альбому. Саме ця пісня під назвою «Кардіограми», за словами учасників гурту, має задати осноні настрої та показати загальні музичні спрямування майбутньої платівки колективу. «У «Кардіограмах» присутня така звична для всіх нас синусоїдальна аритмія повсякдення і пульсація наших реанімованих творчих настроїв…», – розповіли вони.

Окрім самої вищезгаданої композиції, у новопрезентований EP також потрапили її жива акустична версія, яка, до речі, дещо по-новому розкриває сприйняття пісні, а також інструментальний трек. Інді-рокери висловлюють щиру вдячність за поширення і будь-яке розповсюдження представленого матеріалу, а також за ваші відгуки і побажання, які ви можете залишити на офіційній сторінці гурту ВКонтакті.

Нагадаємо, що «Кімната Гретхен» активно працює над третім повноформатним альбомом своєї дискографії, який наразі має робочу назву «Науковий атеізм», що з’явилась завдяки рядку тексту з однієї з його пісень. До цього часу світ вже побачили дві композиції студійника у якості інтернет-релізів – пісні «Навпіл» та «Станція», і от, настав час ще одного треку під назвою «Кардіограми». Приємного прослуховування!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *