Кімната Гретхен – Гравітанці
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Кімната Гретхен – Гравітанці (Альбом)

«Спонсори депресій» шанувальників сучасної української музики, хлопці з гурту «Кімната Гретхен», нарешті завершили роботу над новим релізом «Гравітанці». Мова йде про свіжий, вже четвертий за ліком студійний альбом дніпровського колективу, у якому музиканти відклали у бік електрогітари та перейшли на темну електронну сторону інді. Загалом платівка вмістила у себе сім треків команди, включно із кількома вже відомими роботами на кшталт треків «Антидеприсанти», «Смузі» та «Мокра».

«Цей альбом мав усі шанси залишитися «на поличці». Від моменту народження ідеї до релізу минуло майже два роки, безліч внутрішніх еволюційних змін у колективі, чотири різних студії у трьох різних містах і двох різних країнах, включно з домашньою, десятки варіантів концепції, назви, оформлення і позиціонування… Я вважаю, якщо автору є що сказати в усіх можливих сенсах, то не варто наступати на горло власній пісні. Якщо малюється – малюй, якщо танцюється – танцюй… Я вдячний Всесвіту за цей «завершений гештальт» і всім людям, без участі яких ви б не почули «Гравітанці» такими: Рома Кравцов, Сашко Алексєєв, Юра Яхно, Олександр Ількаєв, Андрій Богданов, Аня Сорокіна… Вдячний всім друзям і хейтерам, всім, хто підтримував фінансово, морально та інформаційно! Для нас створення «Гравітанців» було своєрідним поштовхом, в тому числі і творчим. Без зайвих спойлерів хочу констатувати, що нового матеріалу на ще один альбом ми вже назбирали», – розповів читачам «Нотаток» лідер «Кімнати Гретхен» Антон Кістрін.

Зауважимо, що «Гравітанці» побачили світ у тому числі і завдяки старанням прихильників «Кімнати», адже гроші на його запис і видання збирали за допомогою компанії зі спільнокошту. Не зважаючи на те, що альбом було видано, ви і досі маєте можливість подякувати хлопцям за роботу, придбавши «музичну колекцію легенд і міфів» за допомогою офіційних сервісів.

Українська музика: Кімната Гретхен – Гравітанці

Придбати на BandCamp
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Андрій says:

    Скажу чесно – мені значно більше подобалось з гітарами. Напевно, тобі більше всього зайшла та передостання пісня.

  2. Ihor Nesteruk says:

    От хотів скачати альбом. 7 баксів на бендкемп – то занадто. Додайте тоді вже гугл плей, як усі нормальні гурти роблять! Дякую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *