Кімната Гретхен – Автозак (Відео)
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Кімната Гретхен – Автозак (Відео)

Під час своєї нещодавньої подорожі до прифронтового Донбасу музиканти дніпропетровського гурту «Кімната Гретхен» відзняли пам’ятне акустичне відео до пісні «Автозак», яка увійшла в останній номерний альбом альтернативної формації під назвою «Науковий Атеїзм». Ознайомитись з новою платівкою у повному обсязі ви можете на нашому сайті за наступним посиланням.

На сході України учасники «Кімнати» відіграли разом з іншими вітчизняними виконавцями благодійний концерт «Нас не зламати» у Слов’янську, а також трохи раніше заграли своїх пісень для місцевих жителів Артемівська та для наших бійців у військовій частині під Дружківкою. «Грати перед військовими надзвичайно відповідально і дуже непросто саме в емоційному плані. Адже ти ніколи не можеш бути впевненим, як само будуть сприйняті певні твої слова, чи не стануть вони цикутою замість протиотрути», – розповіли музиканти.

Повертаючись до самої пісні «Автозак», то її музиканти «Кімнати Гретхен» присвячують всім біженцям, які змушені лишати власні домівки та звичне життя через бойові дії на сході, всім політичним в’язням, які не вміють жити із заплющеними очима та, зрештою, і всім нам, у хвилини зневіри й розпачу. Згадане акустичне відео з цією піснею було зняте 1 червня на центральній площі міста Слов’янська на тлі цегляної статуї ката, якій, як з’ясувалося пізніше, залишалось стояти на цьому місці трохи більше доби.

Теґи: Українська музика, Кімната Гретхен, Автозак

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *