Кімната Гретхен – Антидепресанти (Відео)
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Кімната Гретхен – Антидепресанти (Відео)

Першого січня 2018 року, спеціально для тих слухачів, які все ж таки дісталися до інтернету у цей важкий пост-святковий день, дніпровський інді-проект «Кімната Гретхен» презентував нове відео до треку «Антидепресанти». У цьому простому, на перший погляд, відеоряді, можна побачити чимало мікродеталей, кожну з яких наділено певним сенсом. Загалом свій новий реліз музиканти називають не стільки кліпом, скільки DIY арт-відеороботою.

«Новий рік – це новий виток спіралі, навіть якщо це просто цифри в календарі. Нехай 2018-й стане для всіх роком розвитку. Хочеться, аби у новому році людей повсякчас оточувала музика. І нехай музики буде у нашому житті якомога більше, в усіх проявах і на кожному кроці. Всім позитивних вібрацій та правильних хімічних реакцій!» – побажав читачам «Нотаток» лідер «Кімнати Гретхен» Антон Кістрін.

Також нагадаємо, що за декілька днів до початку масових святкувань, «КГ» представили на розсуд загалу свій новий сингл «Суперприз» та супровідне лірик-відео. «Це пісня, навколо якої будувалася концепція нової концертної програми «Кімнати Гретхен» і майбутнього однойменного EP, над яким наразі закінчуємо роботу. На Різдво (католицьке – прим.) ми видали сингл та лірик-відео до цього треку. Це пісня-мантра вдячності вищим силам за кращих людей, котрі з’являються в житті невипадково. Студійних варіантів треку було декілька і врешті ми зупинились на найбільш інтелігентному поєднанні гітарного звучання та електроніки», – розповів нашому сайту про «Суперприз» Антон.

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *