Кімната Гретхен – Зоряні Війни
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Кімната Гретхен – Зоряні Війни (Сингл)

«Юра, ми все про*бали»…

Як відомо, хлопці з гурту «Кімната Гретхен» походять родом із міста Дніпро, яке по праву вважається «космічною столицею» України. Відтак, це не могло не вплинути на творчість команди та, зокрема, на написання нового епічного синглу «Зоряні війни». Окрім зазначеного, музиканти є палкими прихильниками кіносаги «Зоряні війни», а день Космонавтики зазвичай святкують навіть гучніше за Новий рік.

Прем’єра нового треку відбулася у мережі зовсім нещодавно, у цьогорічний День Космонавтики. «Ми довго не наважувалися, але у День Космонавтики – сам Гагарін велів. Прем’єра нового синглу. Дякуємо за прослуховування і ваші коментарі!» – йдеться в анотації.

За словами учасників гурту «Кімната Гретхен», текст цієї композиції являє собою метафоричний лист до Юрія Гагаріна, першої людини у космосі, від його далеких нащадків. Не дивлячись на радикальність, титульний вислів «Юра, ми все проїбали» не є сумною констатацією фактів, а виглядає скоріше слоганом нового покоління, яке просто зараз розгублено стовбичить на міжгалактичному роздоріжжі.

Додамо, що новинку можна буде незабаром почути наживо у наступних містах: Львів (19/04, The Cult), Київ (26/04, Теплий Ламповий), Дніпро (12/05, Easy Day Fest), Чернівці (17/05, Re:Public), Хмельницький (18/05, ПаПаПаб).

Кімната Гретхен – Зоряні Війни
Кімната Гретхен y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *