Кімната Гретхен – Теорія Неймовірності
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Кімната Гретхен – Теорія Неймовірності (Альбом)

Дніпровські музиканти з інді-гурту «Кімната Гретхен» порадували шанувальників новою платівкою «Теорія Неймовірності»! За словами учасників команди, це десятка пісень про заперечення, гнів, прийняття і подальше зцілення. Варто зауважити, що альбом сповнено чималою кількістю потенційних хітів (звісно, у рамках поціновувачів жанру); матеріал сприймається достатньо легко, цілісно, можливо десь меланхолійно, часом філософськи. Але звучить, однозначно, стильно, все зроблено зі смаком. Власне, за сукупність переліченого, поціновувачі «КГ» і люблять команду.

Запис лонг-плею відбувався на студії KSRecords у рідному для хлопців Дніпрі.

«Це сталося. Не завдяки, а всупереч! Здавалося б, гештальт закрито, але… Позаду – понад рік кропіткої роботи. Попереду – значно більше і цікавіше», – коментує фронтмен «Кімнати Гретхен» Антон Кістрін.

Він також додав, що якщо максимально стисло описувати наповнення альбому «Теорія Неймовірності», то можна сказати, що цей реліз про 2020 рік, про те, що йому передувало і все те, у що він виливається. «Мені взагалі здається (і не мені одному), що ми всі живемо у шостому сезоні телесеріалу «Чорне дзеркало». Перші п’ять сезонів були на екрані, а шостий відбувається просто тут і зараз, у нашій реальності», – каже співак.

Платівка вже доступна для ознайомлення та придбання на більшості цифрових музичних платформ.

Кімната Гретхен – Теорія Неймовірності
Google Play
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *