Кімната Гретхен – Імбир
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Кімната Гретхен – Імбир (Сингл)

Гурт «Кімната Гретхен» презентує «Імбир» – пісню, яка у форматі «замальовки» півторароки чекала «свого» часу, пісню, на створення якої музикантів надихнула поїздкана Донбас у рамках одного з мистецько-волонтерських проектів. За словамиучасників команди, звідти вони привезли розуміння, що світ тримається на добрихлюдях і прагнули втілити його у композиції.

«У пісні йдетьсяпро імбир метафоричний. Це метафора різних побутових, емоційних, чуттєвих штук,які допомагають людям пережити зиму, або якісь складні часи, складні ситуації…» – коментує вокаліст «Кімнати» Антон Кістрін.

Свіжий трек «Кімнати Гретхен»  було створенона домашній студії хлопців. «Це для нас, із моїм колегою Сашком Алексєєвим, подвійнаперемога – це перший трек з нашого нового матеріалу і перший сингл змайбутнього альбому, котрий повністю з нуля зроблено на домашній студії. Миразом створили аранжування, Сашко робив зведення та мастеринг, ну і, вартосказати, що ми дуже задоволені результатом, адже трек, який ми зробили не надорогущій студії, потрапив в ефір радіостанцій. Це приємно для нас, як дляавторів», – додав Антон.

Додамо, що наразімузиканти працюють над створенням п’ятого альбому своєї творчої біографії. Назва альбому, дата релізу та інші подробиці платівки поки що лишаються утаємниці.

Кімната Гретхен – Імбир
Google Play
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *