Кімната Гретхен – Антидепресанти
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Кімната Гретхен – Антидепресанти (Сингл)

Схоже хлопці з гурту «Кімната Гретхен» вирішили, що святковий відпочинок – це для слабаків, і максимально сконцентрувалися на роботі над своїм новим релізом. Саме завдяки цьому, у Різдвяний вечір, ми з вами маємо можливість ознайомитися з абсолютно свіжим синглом «Антидепресанти», який музиканти називають дуже інтимним, але разом з тим, зрозумілим кожному. Саунд-продюсером новинки виступив Юрій Яхно, знаний своєю спільною з «КГ» роботою над продакшном альбомів «Прямий Ефір» та «Науковий Атеїзм».

«Маю сподівання, що це не черговий типовий реліз «під ялинку». Ця пісня народжена не з примусу, не з міркувань кон’юнктури і не тому, що обов’язково треба щось видати у період зимових свят. Це дивне ситуативне відчуття, яке перетворилось на поетичні рядки, а потім стало треком. Знаєте, зараз не той час, аби співати про мандарини і говорити шаблонними фразами. Та й ми – не гурт «Стєкловата»… Якщо наш слухач впізнає себе і впіймає настрій пісні – наша мета буде досягнута. Це дуже чесна пісня про дух Різдва і конс’юмерізм, котрий заполонив свідомість мільйонів, про химерну карнавалізацію реальності, що замінила собою віру у кристалізоване диво», – прокоментував для «Нотаток» новинку лідер «Кімната Гретхен» Антон Кістрін.

Нагадаємо, що окрім самої пісні, пан Кістрін і ко виклали у мережу кумедне відеопривітання зі святами, переглянути яке ви можете за наступним посиланням.

Кімната Гретхен – Антидепресанти

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *