KID-S ft. ТОЇА – Скільки Коштує Любов
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

KID-S ft. ТОЇА – Скільки Коштує Любов (Сингл)

Засновник музичного проекту KID-S Сергій Тимич пропонує за допомогою своєї нової пісні з’ясувати, чи можна купувати любов, і якщо так, то скільки вона коштує. Саме таку назву, «Скільки Коштує Любов», отримав перший сингл з майбутнього альбому формації, у створенні якого Сергію (вокал, текст, зведення) допомагали Артем Кашигін (музика, гітара), фронтвумен іншого дніпровського гурту ТОЇА Анастасія Смолянкіна (вокал), а також музикант та звукорежисер Олесь Степанов з гурту Notes (накопичення вокалу). Обкладинку новинки створила талановита місцева художниця Юлія Гореликова.

«Сам інструментал пісні «Скільки Коштує Любов» існував вже понад 3 роки, а влітку 2017 я почав робити матеріал для свого чергового (третього) сольного альбому і спитав у Артема Кашигіна, чи можу я взяти декілька його композицій для своїх потреб, на що він відповів згодою. Потім були два місяці роздумів, чорнеток тексту і вокального аранжування, а вже у вересні все було готово. У мене з самого початку була ідея зробити дует (свій перший у житті), тому я взявся міркувати над тим, кого ж запросити для жіночого вокалу. Вибір припав на мою давню хорошу знайому, вокалістку гурту ТОЇА – Анастасію Смолянкіну. І от коли я вже отримав від неї згоду, в жовтні 2017 року, тоді ми поїхали на студію звукозапису Factory і зробили накопичення її вокалу, свій же вокал я писав і зводив уже на своїй домашній студії. Головна ідея роботи лежить на поверхні – це пісня-погляд у минуле, роздуми над тим, що було в житті не так, чому склалося так як склалося. Можна сказати, що це сумна пісня, але вона не каже про кінець, вона скоріше дає надію на те, що все буде добре в майбутньому. Вона про те, як важливо вчитися на власних помилках», – розповів «Нотаткам» Сергій Тимич.

Згаданий майбутній альбом від KID-S має з’явитися вже у лютому-березні поточного року і, скоріше за все, він буде не останнім лонг-плей-релізом проекту у 2018 році. Адже цьогоріч Сергій планує презентувати одразу два україномовні альбоми, робота над якими, до слова, проходить одночасно.

KID-S ft. ТОЇА – Скільки Коштує Любов

Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *